Poznaj Julkę!

„– Czekałem z niecierpliwością na to spotkanie – oznajmił w końcu i posłał Julii zawadiacki uśmiech.
– Przykro mi, że nie mogę powiedzieć tego samego.
– Pani Julio, proszę tak nie mówić. – Prezes BioSteam roześmiał się serdecznie. – Zapewniam, nie gryzę – dodał i posłał jej kolejny łobuzerski uśmiech.
– Nie wątpię, ale nie codziennie dostaje się wezwanie na dywanik.
– Skąd ta podejrzliwość, pani Julio? – zapytał, kokieteryjnie unosząc brwi.
– Czyżby ze mną flirtował, do diaska? – pomyślała. – Chyba nie chce mi pan powiedzieć, że wezwanie do gabinetu prezesa to norma.
– Może rzeczywiście do standardów to nie należy – odrzekł, doskonale wyczuwając jej sarkazm. – Ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Proszę…
– Mogłabym się w końcu dowiedzieć, o co chodzi? – przerwała mu, gdy obdarzył ją kolejnym lubieżnym uśmiechem. Z sekundy na sekundę onieśmielenie ustępowało miejsca irytacji. – Bo jeśli tak ma wyglądać cała rozmowa, to pan wybaczy, mam mnóstwo pracy w laboratorium.”

fragment „Gdybym jej uwierzył”

Julia Przybysz

Ambitna, bystra i piekielnie uparta – to epitety, które najlepiej pasują do głównej bohaterki „Gdybym jej uwierzył”. Julka to dziewczyna z krwi i kości, nie jest idealna. Ma swoje słabości i fanaberie, tak jak ja czy Ty. Gdy się w coś angażuje to całym sercem, wytrwale dąży do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów, nie odpuszcza. Nie grzeszy subtelnością, śmiało wyraża własne zdanie. Obawia się bliskości drugiego człowieka…


Julia jest biotechnologiem i absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Przez pięcio-letnie studia magisterskie przebrnęła gładko, uzyskując wysokie stopnie do indeksu i ciesząc się stypendium naukowym. Po studiach radziła sobie równie dobrze: wymarzony staż i studia podyplomowe. Życie prywatne też miała poukładane. Trzy-letni związek z Kamilem Kosowskim kwitł. W jeden dzień Julia wywróciła swoje życie do góry nogami. Rzuciła wszystko, przyjęła pracę w BioSteam i wyjechała na Podkarpacie.

Czasem jedna decyzja może zmienić całe Twoje życie, zawarzyć na Twojej przyszłości. Czy zdarzało Ci się żałować, że dokonałaś/eś takiego a nie innego wyboru? Czy przynajmniej raz w życiu chciałaś/eś po prostu cofnąć czas? Przeczytaj „Gdybym jej uwierzył” i dowiedz się co kapryśne fatum przygotowało dla Julii.

4 komentarze:

 1. Jestem bardzo ciekawa tej Twojej książki :) Mam nadzieję, że niedlugo po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje mi się, że będzie to ten typ bohaterki, którą polubię ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pozostaje nic innego jak przeczytać "Gdybym jej uwierzył" i się przekonać :D:D

   Usuń